SLOVENSKO V DUBAJI
Na začiatok > Aktuality

Aktuality

e-SpravodajRSS feed
Zaregistrujte sa pre odber nášho elektronického spravodaja. Budete ho tak bez starosti a aktuálne dostávať do Vašej mailovej schránky. Alebo sledujte náš RSS kanál.
 

e-Spravodaj

e-SKinDU Spravodaj

Demo

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed posuere consectetur est at lobortis. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit.

Building Healthcare Exhibition & Conference

Dubai

Now in its 9th year, the Building Healthcare Exhibition and Conference is the region's leading meeting place for healthcare decision makers to plan and discuss the healthcare systems of the future.

Prečo Dubai

Lebo je to najúžasnejšie mesto na svete? Áno. Lebo je životným zážitkom ho navštíviť? Áno. Lebo je to úkážka úcty k hosťovi a ukážka neobvyklej tolerancie? Áno.
Ale predovšetkým preto, že už aj v Dubaji žije rýchlo sa rozrastajúca komunita Slovákov, ktorí - ďaleko od vlasti - by radi mali malý kúsok domova aj tam, kde práve žijú.

Slovensko v Dubaji

LOGOZdruženie, ako samostatnú organizáciu s právnou subjektivitou, založila skupina nadšencov, ktorí na vlastnej koži okúsili, aké dôležité je propagovať Slovensko v krajinách, kde sa o ňom veľa nevie a aké dôležité je mať v týchto krajinách niekoho, na koho sa dá obrátiť v prípade potreby alebo hlbšieho záujmu. Zároveň je potrebné aj krajanom žijúcim v cudzine poskytnúť čo najviac príležitostí stretávať sa a spoločne organizovať aktivity, ktoré im pripomenú domovinu.
HORE
YOUR DEVICE RESOLUTION IS TO SMALL TO SHOW THIS WEBPAGE